Rozległy obszar usług budowlanych i około budowlanych jak przykładowo prace ziemne wykonywanych przez nasze przedsiębiorstwo ma możliwość wzbudzić zainteresowanie zarówno odbiorców indywidualnych jak i firmy. Nasza betoniarnia zaopatruje nowo powstające tereny i zabudowania w najwyższej jakości beton. Proponujemy własny przewóz na miejsce docelowe. Nie skupiamy się tylko na betonie, mamy do zaoferowania również różnego rodzaju roboty ziemne za pomocą koparek czy ładowarek. Z kolei żwirownia zaopatrzy w najwyższej jakości żwir czy też piasek, wymagany na przeróżnych etapach robót budowlanych. Spore doświadczenie w takiego typu specjalizacji pomaga w profesjonalnym podejściu a także kontroli spełnienia zapotrzebowania na każdym etapie robót. Zamówienia przeprowadzamy momentalnie, a towar zawsze jest perfekcyjnej jakości. Firmowe składy umożliwiają istotnie skrócić okres wyczekiwania na zrealizowanie powierzonego zadania.
Nieustanne inwestycje
Tak aby móc zagwarantować tego rodzaju usługi na najwyższym poziomie, stajemy na głowie, ażeby używany sprzęt spełniał nowoczesne standardy. Nie jeno systematycznie go serwisujemy, lecz także inwestujemy w nowoczesne, dużo lepsze i mocniejsze machiny. Spełniając wymogi klientów, ciągle uzupełniamy tabor o najbardziej niezbędne wozy czy urządzenia. Wskutek tego mamy pewność, że znajdą Państwo u nas właśnie to czego pragną – bez względu czy jest to sprzęt do rozbiórki czy też pompa do betonu czy też cokolwiek związanego ze betonem, żwirem lub pracami ziemnymi.
Nie jeno produkt, ale także firmowa flota
Zamawiając materiał, nasza żwirownia albo betoniarnia zapewnia ewentualność dowiezienia go na wyznaczone miejsce. Żwir czy beton lubuskie zostanie w takim razie przewieziony z wykorzystaniem naszej floty, przystosowanej do przewozu towarów o różnym tonażu. Wskutek tego typu możliwości roboty ziemne realizowane są bezproblemowo, a koszt wciąż zostaje niewysoki. Propozycja firmowa dotyczy w takim razie nie wyłącznie sprzedaży najlepszego gatunku artykułów, lecz także ich transportu do miejsca docelowego. Oprócz tego, realizując prace ziemne, proponujemy pożyczenie sprzętu i jego operatora. Oferta takiego rodzaju będzie szczególnie wycelowana do klientów, którzy nie posiadają uprawnień na obsługę koparko-ładowarek i takiego typu narzędzi.